Srebro koloidalne

Nie spodziewałem się, że po tylu latach artykuł o srebrze koloidalnym będzie dalej przyciągał tak wielkie tłumy. Jestem naprawdę przyjemnie zaskoczony i, prawdę mówiąc, nieco onieśmielony — tekst ten, nie najlepszy przecież językowo, napisany wiele lat temu, gdy mój warsztat pozostawiał jeszcze sporo do życzenia, przeczytano dotąd już ponad 250 tysięcy razy! Pomyślałem sobie, że może warto go odświeżyć, skoro dalej istnieje zainteresowanie… i tak zrobiłem.

Przygotowałem specjalną, znacznie rozszerzoną, uaktualnioną i uporządkowaną wersję tego tekstu z nowymi źródłami w poprawnym, bibliograficznym formacie, mniejszą ilością niezręczności językowych i większą ilością treści (17 stron, 44 tysiące znaków!). Nowa wersja dostępna jest w formie pliku PDF — a stara tam, gdzie do tej pory.

Link do pobierania dostępny jest w dwóch wersjach: normalnej (oglądasz reklamę, ściągasz — masz) oraz nieco bardziej zagmatwanej, z użyciem portalu ShareCash, który wymaga wykonania jakichś zadań przed pobraniem (np. zainstalowania gry na telefonie) — co przekłada się na jakiegoś dolara dla mnie od każdego ściągnięcia.

  • Jeśli masz ochotę podziękować, kliknij TUTAJ by pobrać za darmo poprzez ShareCash i tym samym rzucić mi dolara.
  • Jeśli nie chcesz wypełniać zadań, w pełni to rozumiem — pobierz bez żadnych zobowiązań i pośredników TUTAJ, po obejrzeniu krótkiej reklamy (proszę poczekać kilka sekund i kliknąć w przycisk „SKIP AD” który pojawi się w prawym górnym rogu strony).

Nie chcesz wykonywać dziwnych zadań na ShareCash, ale chcesz powiedzieć „dzięki”? Możesz kupić mi kawę za trzy dolary, klikając przycisk niżej.

Buy Me a Coffee at ko-fi.com

 

W przeciwieństwie do wpisu „blogowego”, na tej stronie system komentarzy jest otwarty. Nie znaczy to jednak, że będę dopuszczał do rozmów o tym, jakim to jestem sprzedajnym sługą BigPharmy albo do utworzenia się kółka entuzjastów medycyny alternatywnej :-)

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Dodawanie komentarzy wyłączone. By skomentować artykuł idź na IlluminatiWorld.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: